Centrala wisząca CGW

Nowa kondensacyjna gazowa centrala grzewcza CGW-2L zapewnia wygodne i zintegrowane podgrzewanie wody, dzięki wykonanemu ze stali nierdzewnej warstwowemu zasobnikowi c.w.u o pojemności 50 l. W urządzeniu zastosowano funkcję „Turbo”, która gwarantuje szybkie podgrzanie wody, a także jej równomierne, promieniowe dozowanie. To wszystko sprawia, że otrzymują Państwo urządzenie o znakomitej wydajności c.w.u.

Kondensacyjna gazowa centrala grzewcza CGW-2L marki Wolf oferuje wysoki komfort użytkowania ciepłej wody, zajmując przy tym niewielką powierzchnię. Składa się ona z kondensacyjnego kotła gazowego marki Wolf CGB-2 oraz warstwowo ładowanego zasobnika ze stali szlachetnej ze specjalną izolacją cieplną. Centrala CGW-2L jest zbudowana w sposób modułowy z przygotowanymi podłączeniami elektrycznymi i hydraulicznymi.

CGW-2L to nie tylko wydajność, ale i przyjazna konserwacja. Centrala jest bardziej kompaktowa, a dzięki swojej budowie i właściwościom poszczególnych elementów góruje nad innymi urządzeniami tego typu.

 

Zakres mocy grzewczej:

CGW-2L-14 – do 15,2 kW
CGW-2L-20 – do 20,4 kW
CGW-2L-24 – do 25,8 kW